Teorie vitality
Řešení problémů a rozhodování, od roku 2000
PDF Tisk Email
Mapa stránek >  Hlavní stránka >  Tréninky a školení >  Nabídka tréninkových kurzů >  Řešení problémů a rozhodování

Kurz bývá koncipován jako dvoudenní, téma je ovšem obtížné vyčerpat, takže na základní kurz mohou navázat další, které buď rozšiřují metodické portfolio účastníků nebo prohlubují jejich dovednosti při užívání určitých technik.

Kurz často navazuje na jiná témata, především na management (kde je dobrá orientace v těchto tématech klíčovou dovedností), vyjednávání (kde mám tendenci doporučovat převedení emotivních sporů na racionální problémy, jež je pochopitelně nezbytné nějak řešit) a vedení porad či facilitaci (kde jde o povinnou výbavu lidí odpovědných za výsledek těchto procesů). Kurz vede účastníky ke schopnosti dobře definovat problémy (a neřešit problémy zástupné, neřešitelné nebo nejednoznačné), analyzovat je (pochopit příčiny a další souvislosti a definovat kritéria úspěšného řešení) a použít rozumné techniky pro generování možností řešení, jejich třídění a hodnocení a konečně pro rozhodnutí, co a jak bude realizováno v praxi. Kurz je proložen příklady a řešením modelových situací, na němž si mohou účastníci vybrané metody vyzkoušet v jakési polopraxi. Ke kurzu nabízím stejnojmennou knihu, vydanou v Gradě v roce 2008.

 
Parça kontör | Parça Tl - Parça Tl Yükleme - Sanal TL - Parça TL Sistemi - Ucuz Parça Tl - Kontor Paylaş - Türkcell Parça Kontör , Avea Parça Kontör, Vodafone Parça Kontör, Cep Parça Kontör, Parca kontor, parça kontür, parça kontur, tam kontör, parça ve tam kontör, ucuz parça kontör, hızlı parça kontör