Teorie vitality
Vedení lidí, týmů a firem, od roku 1994
PDF Tisk Email
Mapa stránek >  Hlavní stránka >  Tréninky a školení >  Nabídka tréninkových kurzů >  Vedení lidí, týmů a firem

Kurs může být jednodenní, „přehledný“ – potom je zaměřen spíše na znalosti a schopnost diagnosy firemní vitality, nebo 2-3 denní, zahrnující i základní metody poznávání a vedení lidí a ovlivňování jejich vztahů.

Kurs, který by se mohl také jmenovat „Management a leadership“, usnadňuje orientaci v každodenní práci majitele, lídra či manažera firmy. Ukazuje, co je důležité a co je možné pominout. Nastiňuje metodu, která pomáhá systematicky měnit a zlepšovat vitalitu firmy beze ztráty orientace v těchto změnách a bez pohybů „ode zdi ke zdi“. Provazuje tvrdý a měkký systém ve firmách a dává do souvislosti svět požadavků na výkon, svět rozvoje možností firmy tento výkon podávat, a svět reálných výkonů, kterých firma dosahuje. Kombinuje moji teorii vitality (J. Plamínek 2000, 2006), teorii omezení (E. Goldratt, 1990) a řízení podle kompetencí (J. Plamínek a R. Fišer, 2004). Poskytuje účastníkům vodítka pro generování cílů a myšlenek i pro jejich prosazování ve firmě. Kurs má příznivý vliv na orientaci účastníků ve firemní problematice a na užitečnost, efektivitu, stabilitu a dynamiku firemních dějů. Současně, je-li rozšířen o „měkká témata“, usnadňuje získat pro záměry a úkoly potřebnou míru akceptace a (je-li to žádoucí) aktivity u lidí, kteří je mají vykonávat. Kurs podporuje příručka Teorie vitality, která vyšla v květnu roku 2006 (Alfa, 2006) a „manažerský atlas“ Vedení lidí, týmů a firem (v současnosti je na trhu jeho III., rozšířené vydání v Gradě).

 
Parça kontör | Parça Tl - Parça Tl Yükleme - Sanal TL - Parça TL Sistemi - Ucuz Parça Tl - Kontor Paylaş - Türkcell Parça Kontör , Avea Parça Kontör, Vodafone Parça Kontör, Cep Parça Kontör, Parca kontor, parça kontür, parça kontur, tam kontör, parça ve tam kontör, ucuz parça kontör, hızlı parça kontör